x
sadsad x
asdasd
Fındık Bahçem

KAVRULMUŞ FINDIK - KİLİTLİ TORBA 500 gr.

Ürün Kodu : 01-02-002-0004
Stoklarda Var
175,00 TL
Adet
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • TESLİMAT VE İADE
 • Yorumlar
 • COĞRAFİ İŞARET TESCİLLİ GİRESUN KALİTE TOMBUL FINDIKLAR HAKKINDA ÖZET BİLGİLER

  Seçmiş olduğunuz bu ürün Giresun Tombul Fındığı olup; Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından 18.09.2000 tarihinden itibaren 31 numarayla (başvuru C.2000/009 menşe kodunda) coğrafi ürün tescili yapılmıştır.


  Seçtiğiniz ürünü ambalajı üstünde bulunan hologramlı QR kodunu okutarak veya www.giresunkalitefindik.com adresinden anasayfada bulunan QR kod sorgulama kısmına etiket kodunu girerek doğrulama yapabilirsiniz.


  Giresun tombul fındığının bariz özelliği tombul şekle sahip bir sert kabuklu meyve türüdür. Kabuğu ince ve parlaktır. İç dolgunluğu oldukça iyidir. Natürel iç çevresini kaplayan ince kahverengi zarı çok ince olup, kavurma esnasında kolayca ayrılır. Ekonomik anlamda yetiştiriciliği yapılan mevcut fındık çeşitleri içerisinde tadı, aroması, ağızda bıraktığı lezzeti, kalite özellikleri, yağ/vitamin ve mineral değerleri diğer çeşitlerden bariz şekilde kendisini ayırmaktadır. Tanınırlığı ve şöhreti ise, Dünyanın en kaliteli fındığı olarak tanımlandığından, kuruyemiş sektöründe ve fındıklı imalatlarda özellikle tercih sebebidir. Türkiye’de yetişen fındıklar, kaliteleri itibariyle Giresun ve Levant olarak iki grupta tanımlanması da ayrıca bilinirliğini kalıcı hale getirmiştir.

  Ağırlık(Kg)
  :
  0.5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.